Online Diyet Paketlerimiz

Gümüş Paket

Gümüş Paket

 • *Beslenme eğitimi ile dengelemeyi ve listeyi çeşitlendirmeyi öğretiyoruz
 • *Her haftaya özel tarifler paylaşıyoruz
 • *Diyetisyeninize SADECE PAZARTESİ ve CUMA günleri saat 10:00 - 19:00 arası ulaşabiliyorsunuz
 • *Haftalık kontroller sonucunda listeler her hafta güncellenmektedir.

Altın Paket

Altın Paket

 • *Ön görüşme sonucu tamamen size özel olarak hazırlanan bir adet alternatifli liste (bu sayede her öğün için birden fazla alternatifiniz bulunmaktadır. Ve ayrı diyet yemeği hazırlama telaşınız olmamaktadır)
 • *Beslenme eğitimi ile dengelemeyi ve listeyi çeşitlendirmeyi öğretiyoruz.
 • *Her haftaya özel tarifler paylaşıyoruz.
 • *Diyetisyeninize Pazar hariç haftanın tüm günleri 10:00-19:00 arasında ulaşıyorsunuz.
 • *Haftalık kontroller sonucunda listeler her hafta güncellenmektedir.

Yakut Paket

Yakut Paket

 • *Ön görüşme sonucu tamamen size özel olarak hazırlanan üç farklı alternatifli liste (istediğinizi seçip) uygulayabiliyorsunuz
 • *Günlük bire bir yakın takip sayesinde daha hızlı sonuç alıyoruz.
 • *Beslenme eğitimi ile dengelemeyi ve çeşitlendirmeyi öğretiyoruz.
 • *Her haftaya özel tarifler paylaşıyoruz.
 • *Diyetisyeninize Pazar hariç haftanın tüm günleri 10:00-19:00 arasında ulaşıyorsunuz.
 • *Haftalık kontroller sonucunda listeler her hafta güncellenmektedir.

Online Diyet Nedir?

Online diyet danışanın diyetisyenin ofisine, bulunduğu yere, adrese gitmeden internet ve sosyal medyalar üzerinden diyetisyene ulaşma yoludur. Online diyet diyetisyen ve danışanın belirlemiş oldukları periyodlara uygun gün saat gibi sürelerde kullandığı hizmettir. Online diyetin oldukça faydalı yanları vardır. Diyetisyeninizi hiç görmeden internet üzerinden görünrülü ayarıp ne yemeliyim, nasıl beslenmeliyim, sağlıklı kalmak için nasıl beslenmeliyim gibi sorulara yanıt vererek size izlenmesi gereken yolları sunar.

Online diyete başlamadan önce diyetisyeniniz ile iletişime geçip neden diyete başlamalıyım sorusuna birlikte yanıt verilmelidir. Kilo vermek için ne yemeli, çocuk ve gençler ne yemeli, erkekler ne yemeli, kadınlar ne yemeli, hamilelik ve emzirme döneminde ne yemeli, sporcular ne yemeli, duygusal beslenme ve hastalıklarda ne yemeli gibi pekçok soruya yanıt bulabileceğiniz online diyet ile diyetisyeninize ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Online Diyet Nasıl Yapılır?

Online diyet nasıl yapılır sorusuna cevap vermek gerekirse, danışanın online olarak kilo kaybı, aşırı kilo, sağlıklı beslenme, formunu koruma gibi isteklerine karşılık verme yöntemidir. Diyetisyenin danışanı ile yaptığı görüşmede danışanından kronik rahatsızlığı, kilosu, boyu, kan değeri gibi istenilmesi gereken bilgileri öğrenmesi gerekir. Buna bağlı kişiye özel diyet ile bireysel diyet yapılıp, danışanın isteği ve sağlıklı beslenmesi sağlanmış olur.

Online diyet sayesinde istediğiniz diyetisyene ulaşıp sağlık problemi hakkında bilgi verdikten sonra sağlıklı diyet oluşturulup danışanlar diyetisyen iletişimi gerçekleşmiş olur. Diyete başlanması gereken gün belirlenir ve haftanın belirli günlerinde diyetisyen danışanı ile görüntülü veya sesli olarak görüşüp bilgi alışverişi yapar.

Online diyet, ne yemeliyim sorusuna listenize uygun beslenip liste dışı isteklerinizde diyetisyene ulaşma olasılığı sağlar. Danışanın bazı kaçamak yemek yeme alışkanlıklarına diyetisyenine başvurması online diyetin kısa zamanda başarılı sonuca ulaşmasını sağlar. Ülkemizde çokça tercih edilen diyet yönteminden biri olan online diyet diyetisyen-danışan arasında sanki aile bağıgibi bir bağ kurmasını sağlar.

Diyetisyeninizin sağlığınıza uygun diyet listesi oluşturup size en iyi yöntemle hizmet vermesi için işinde başarılı diyetisyene başvurmanız gerekir. Bu konuda yılların tecrübesi ve büyük başarı sağlamış kliniğimizle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.